Ten się śmieje, kto ma zęby - Zyta Rudzka

20.05.2024, 18:00

Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 86, ul. Nowogrodzka 43 (budynek Urzędu Dzielnicy Śródmieście) zaprasza w poniedziałek 20 maja o godzinie 18:00 na spotkanie Undergroundowego Klubu Książkowego.
Będziemy rozmawiać o książce "Ten się śmieje, kto ma zęby" - Zyty Rudzkiej.
Zgłoszenia chęci dołączenia przyjmowane są do godziny 10:00 w poniedziałek 20 maja - mejlowo: wyp86@biblioteka.waw.pl i telefonicznie: 22 417-31-09.
Osoby, które się nie zgłoszą (i nie otrzymają tajnych wskazówek dostępu do Urzędu po godzinach), nie będą mogły wziąć udziału w Wydarzeniu! Serdecznie zapraszamy!

Działalność i patronat

Cytaty (slider)

Dbanie o stały rozwój zatrudnionych w bibliotece pracowników, dążenie do doskonalenia środowiska zawodowego oraz wspieranie koleżanek i kolegów, zwłaszcza podwładnych w rozwijaniu kompetencji zawodowych.

Tworzenie przyjaznej biblioteki i spełnianie oczekiwań wszystkich jej użytkowników. Życzliwe traktowanie wszystkich tych, którzy chcą skorzystać z oferty biblioteki.

Rozwijanie i zaspokajanie potrzeb czytelniczych mieszkańców dzielnicy Śródmieście i Miasta Stołecznego Warszawy oraz upowszechnianie wiedzy i rozwoju kultury.

Zapewnienie Czytelnikom dostępu do wszelkiego rodzaju informacji. Stwarzanie warunków i umacnianie nawyków czytelniczych wśród dzieci od lat najmłodszych.

Otaczanie szczególną troską użytkowników niepełnosprawnych oraz tych, którzy znajdują się w trudnej sytuacji społecznej.

Udział w budowaniu społeczeństwa obywatelskiego i dbanie o zachowanie tożsamości kulturowych.

Wesołych świąt!