Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nr 23

Anna Cieślak
środa - piątek: 10:00-19:00

W naszej ofercie posiadamy oprócz literatury i książek popularnonaukowych bogaty zbiór książek mówionych, które cieszą się dużym zainteresowaniem.
Ze zbiorów książkowych wyodrębniony jest regał z nowościami, a także regał z literaturą fantastyczną oraz poczytne serie wydawnicze. Maluchy mają u nas swój kącik.
Nasze zbiory są atrakcyjne i aktualne oraz ułożone w sposób intuicyjny dla dzieci.
Staramy się, aby nasze zbiory stanowiły rzetelne źródło pod względem wiedzy i estetyki.
Mamy jedno stanowisko z bezpłatnym dostępem do Internetu oraz PS2.
Zapraszamy dzieci i młodzież do spędzania w bibliotece czasu wolnego. U nas nie ma nudy!
Nasza biblioteka dla dzieci to miejsce spotkań, zabawy i komunikacji. Serdecznie zapraszamy!

W naszej placówce czytelnicy znajdą:

• lektury
  • audiobooki
  • czasopisma
  • zabawki
  • gry planszowe (na miejscu)
  • materiały do nauki
  • kosze ze skarbami dla niemowląt

Specjalizacja:

• przewodniki geograficzne
  • atrakcyjne książeczki dla najmłodszych
  • komiksy