Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 67

p.o. Beata Gelo
środa - piątek: 10:00-19:00

Reaktywowana Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 67 (występująca pod alternatywną nazwą „Gdzie” widoczną na markizach okiennych) świadczy usługi w zakresie wypożyczania zbiorów książkowych i multimedialnych, usługi reprograficzne (ksero, skan)  oraz umożliwia dostęp do Internetu zarówno na urządzeniach stacjonarnych jak i mobilnych (bezpłatne Wi-fi).

Dodatkowo można skorzystać z tabletów z dostępem do Internetu oraz posłuchać muzyki na sprzęcie grającym, a także sprawdzić zakup nowości na ekranach dotykowych zamontowanych w regałach na salach.

Zmienił się profil Biblioteki – zdecydowaliśmy się na gromadzenie zasobów beletrystycznych, zrezygnowaliśmy natomiast z literatury popularnonaukowej.

Chcemy dla Państwa stworzyć entourage klubowy – miejsce, w którym chce się spędzić czas samotnie i w towarzystwie,  niezobowiązująco, na leżaku, pufie, na bosaka na dywanie z dziećmi.

Miło, przyjemnie i na luzie.

• literatura beletrystyczna (także w jęz. obcych)
  • biografie, reportaże, wywiady
  • inne zbeletryzowane formy literackie
  • audiobooki – książki do słuchania dla dorosłych