Pupa i gęba - spotkanie dla uczczenia roku Gombrowicza i Międzynarodowego Dnia Teatru

22.04.2024, 18:00

Spontaniczna Grupa DZIELNY KOLEKTYW zaprasza w poniedziałek, 22 kwietnia o godzinie 18:00 do Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży Nr 86, ul. Nowogrodzka 43 (budynek Urzędu Dzielnicy Śródmieście) na spotkanie dla uczczenia roku Gombrowicza i Międzynarodowego Dnia Teatru. Wykonamy maski.

Zgłoszenia chęci dołączenia do DZIELNEGO KOLEKTYWU przyjmowane są telefonicznie: 22 417-31-09 i mejlowo: wyp86@biblioteka.waw.pl do godziny 10:00 w poniedziałek 22 kwietnia. Osoby, które się nie zgłoszą (i nie otrzymają tajnych wskazówek dostępu do Urzędu po godzinach), nie będą mogły wziąć udziału w Wydarzeniu! 
Serdecznie zapraszamy!

Działalność i patronat

Cytaty (slider)

Dbanie o stały rozwój zatrudnionych w bibliotece pracowników, dążenie do doskonalenia środowiska zawodowego oraz wspieranie koleżanek i kolegów, zwłaszcza podwładnych w rozwijaniu kompetencji zawodowych.

Tworzenie przyjaznej biblioteki i spełnianie oczekiwań wszystkich jej użytkowników. Życzliwe traktowanie wszystkich tych, którzy chcą skorzystać z oferty biblioteki.

Rozwijanie i zaspokajanie potrzeb czytelniczych mieszkańców dzielnicy Śródmieście i Miasta Stołecznego Warszawy oraz upowszechnianie wiedzy i rozwoju kultury.

Zapewnienie Czytelnikom dostępu do wszelkiego rodzaju informacji. Stwarzanie warunków i umacnianie nawyków czytelniczych wśród dzieci od lat najmłodszych.

Otaczanie szczególną troską użytkowników niepełnosprawnych oraz tych, którzy znajdują się w trudnej sytuacji społecznej.

Udział w budowaniu społeczeństwa obywatelskiego i dbanie o zachowanie tożsamości kulturowych.

Wesołych świąt!