Archiwum wydarzeń

Tydzień z Kubusiem Puchatkiem

15 - 19.01.2024, 10:00 - 19:00

Na spotkanie z Kubusiem Puchatkiem zapraszamy w dniach 15-19 stycznia. Szukajcie go w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr 10 w godzinach 10:00 – 19:00 przy ul. Anielewicza 2. Czekają Was gry, zabawy, wspólne czytanie, Stumilowoleśne Zadania Do Wykonania, oraz inne Kubusiowe Niespodzianki.

Gwiazdka na Muranowie

15.12.2023,

Warsztaty, ubieranie choinki, wspólne śpiewanie kolęd z muzycznym akompaniamentem to tylko niektóre atrakcje "Gwiazdki na Muranowie", która po raz siódmy odbyła się 15 grudnia przy Klubokawiarni Jaś & Małgosia na Woli.

Działalność i patronat

Cytaty (slider)

Dbanie o stały rozwój zatrudnionych w bibliotece pracowników, dążenie do doskonalenia środowiska zawodowego oraz wspieranie koleżanek i kolegów, zwłaszcza podwładnych w rozwijaniu kompetencji zawodowych.

Tworzenie przyjaznej biblioteki i spełnianie oczekiwań wszystkich jej użytkowników. Życzliwe traktowanie wszystkich tych, którzy chcą skorzystać z oferty biblioteki.

Rozwijanie i zaspokajanie potrzeb czytelniczych mieszkańców dzielnicy Śródmieście i Miasta Stołecznego Warszawy oraz upowszechnianie wiedzy i rozwoju kultury.

Zapewnienie Czytelnikom dostępu do wszelkiego rodzaju informacji. Stwarzanie warunków i umacnianie nawyków czytelniczych wśród dzieci od lat najmłodszych.

Otaczanie szczególną troską użytkowników niepełnosprawnych oraz tych, którzy znajdują się w trudnej sytuacji społecznej.

Udział w budowaniu społeczeństwa obywatelskiego i dbanie o zachowanie tożsamości kulturowych.

Wesołych świąt!