Wernisaż wystawy

11.06.2024, 18:00

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy w ramach XI edycji Festiwalu Sąsiedzkiego Wespół w Zespół dla Solca i Powiśla zaprasza na wernisaż wystawy
"Tak było i tak jest... - historia działalności bibliotek śródmiejskich w plakatach Hanny Kotowskiej". 

Wernisaż odbędzie się 11 czerwca o godzinie 18:00 w Wypożyczalni Nr 97 - Centrum Informacji im. Jana Nowaka Jeziorańskiego przy ulicy Czerniakowskiej 178A. 

Działalność i patronat

Cytaty (slider)

Dbanie o stały rozwój zatrudnionych w bibliotece pracowników, dążenie do doskonalenia środowiska zawodowego oraz wspieranie koleżanek i kolegów, zwłaszcza podwładnych w rozwijaniu kompetencji zawodowych.

Tworzenie przyjaznej biblioteki i spełnianie oczekiwań wszystkich jej użytkowników. Życzliwe traktowanie wszystkich tych, którzy chcą skorzystać z oferty biblioteki.

Rozwijanie i zaspokajanie potrzeb czytelniczych mieszkańców dzielnicy Śródmieście i Miasta Stołecznego Warszawy oraz upowszechnianie wiedzy i rozwoju kultury.

Zapewnienie Czytelnikom dostępu do wszelkiego rodzaju informacji. Stwarzanie warunków i umacnianie nawyków czytelniczych wśród dzieci od lat najmłodszych.

Otaczanie szczególną troską użytkowników niepełnosprawnych oraz tych, którzy znajdują się w trudnej sytuacji społecznej.

Udział w budowaniu społeczeństwa obywatelskiego i dbanie o zachowanie tożsamości kulturowych.

Wesołych świąt!