Opowieść o kozackim Stepanie, jego przygodach i miłości

14.03.2024, 14:00

W dniu 14 marca o godzinie 14:00 Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 7 z Oddziałem dla Dzieci (Biblioteka MDM) przy ul. Marszałkowskiej 55/73, zaprasza dzieci w wieku 6-8 lat na spotkanie z cyklu "Bajkowy fotel". Będzie to spotkanie z książką pt. "Opowieść o kozackim Stepanie, jego przygodach i miłości" oraz z autorem Konstantynem Klymczukiem.

14 березня, 14:00 - Казкове кріселко Презентація книжки "Казка про козака Степана, його пригоди і кохання" та зустріч з автором Костянтином Климчуком.

Działalność i patronat

Cytaty (slider)

Dbanie o stały rozwój zatrudnionych w bibliotece pracowników, dążenie do doskonalenia środowiska zawodowego oraz wspieranie koleżanek i kolegów, zwłaszcza podwładnych w rozwijaniu kompetencji zawodowych.

Tworzenie przyjaznej biblioteki i spełnianie oczekiwań wszystkich jej użytkowników. Życzliwe traktowanie wszystkich tych, którzy chcą skorzystać z oferty biblioteki.

Rozwijanie i zaspokajanie potrzeb czytelniczych mieszkańców dzielnicy Śródmieście i Miasta Stołecznego Warszawy oraz upowszechnianie wiedzy i rozwoju kultury.

Zapewnienie Czytelnikom dostępu do wszelkiego rodzaju informacji. Stwarzanie warunków i umacnianie nawyków czytelniczych wśród dzieci od lat najmłodszych.

Otaczanie szczególną troską użytkowników niepełnosprawnych oraz tych, którzy znajdują się w trudnej sytuacji społecznej.

Udział w budowaniu społeczeństwa obywatelskiego i dbanie o zachowanie tożsamości kulturowych.

Wesołych świąt!