Ja i mój cień

02 - 16.07.2024,

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy zaprasza na zapis performatywny pt. "Ja i mój cień". Autorzy: Piotr Weychert, Paweł Kwiek.

Zapraszamy w dniach 2 - 16 lipca w godzinach otwarcia Wypożyczalni Nr 97 - Centrum Informacji im. Jana Nowaka Jeziorańskiego przy ulicy Czerniakowskiej 178A. 

Wernisaż odbędzie się 2 lipca o godzinie 18:00.

Działalność i patronat

Cytaty (slider)

Dbanie o stały rozwój zatrudnionych w bibliotece pracowników, dążenie do doskonalenia środowiska zawodowego oraz wspieranie koleżanek i kolegów, zwłaszcza podwładnych w rozwijaniu kompetencji zawodowych.

Tworzenie przyjaznej biblioteki i spełnianie oczekiwań wszystkich jej użytkowników. Życzliwe traktowanie wszystkich tych, którzy chcą skorzystać z oferty biblioteki.

Rozwijanie i zaspokajanie potrzeb czytelniczych mieszkańców dzielnicy Śródmieście i Miasta Stołecznego Warszawy oraz upowszechnianie wiedzy i rozwoju kultury.

Zapewnienie Czytelnikom dostępu do wszelkiego rodzaju informacji. Stwarzanie warunków i umacnianie nawyków czytelniczych wśród dzieci od lat najmłodszych.

Otaczanie szczególną troską użytkowników niepełnosprawnych oraz tych, którzy znajdują się w trudnej sytuacji społecznej.

Udział w budowaniu społeczeństwa obywatelskiego i dbanie o zachowanie tożsamości kulturowych.

Wesołych świąt!