The Great Depression

15.04.2024, 18:00

Zapraszamy na spotkanie literackie prowadzone przez panią Karolinę Kowalską w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży Nr 97 - Centrum Informacji im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego (ul. Czerniakowska 178a).
Na spotkaniu "The Great Depression" 15 kwietnia o godzinie 18:00 omówimy powieść "Of Mice and Men" - autor John Steinbeck i przedstawimy skutki kryzysu gospodarczego w latach 30. XX wieku w literaturze amerykańskiej.
Spotkanie prowadzone jest w języku angielskim. Wstęp wolny!

Działalność i patronat

Cytaty (slider)

Dbanie o stały rozwój zatrudnionych w bibliotece pracowników, dążenie do doskonalenia środowiska zawodowego oraz wspieranie koleżanek i kolegów, zwłaszcza podwładnych w rozwijaniu kompetencji zawodowych.

Tworzenie przyjaznej biblioteki i spełnianie oczekiwań wszystkich jej użytkowników. Życzliwe traktowanie wszystkich tych, którzy chcą skorzystać z oferty biblioteki.

Rozwijanie i zaspokajanie potrzeb czytelniczych mieszkańców dzielnicy Śródmieście i Miasta Stołecznego Warszawy oraz upowszechnianie wiedzy i rozwoju kultury.

Zapewnienie Czytelnikom dostępu do wszelkiego rodzaju informacji. Stwarzanie warunków i umacnianie nawyków czytelniczych wśród dzieci od lat najmłodszych.

Otaczanie szczególną troską użytkowników niepełnosprawnych oraz tych, którzy znajdują się w trudnej sytuacji społecznej.

Udział w budowaniu społeczeństwa obywatelskiego i dbanie o zachowanie tożsamości kulturowych.

Wesołych świąt!