Spotkanie z autorką Tatianą Vynnyk

19.03.2024, 14:00

W dniu 19 marca o godzinie 14:00 Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 7 z Oddziałem dla Dzieci (Biblioteka MDM) przy ul. Marszałkowskiej 55/73, zaprasza dzieci w wieku 6-8 lat na spotkanie z cyklu "Bajkowy fotel". Spotkamy się z autorką Tatianą Vynnyk.

19 березня, 14:00, Казкове кріселко - Презентація книжки «Місто на вікні» з авторкою Тетяною Винник. Для дітей 6-8 років

Działalność i patronat

Cytaty (slider)

Dbanie o stały rozwój zatrudnionych w bibliotece pracowników, dążenie do doskonalenia środowiska zawodowego oraz wspieranie koleżanek i kolegów, zwłaszcza podwładnych w rozwijaniu kompetencji zawodowych.

Tworzenie przyjaznej biblioteki i spełnianie oczekiwań wszystkich jej użytkowników. Życzliwe traktowanie wszystkich tych, którzy chcą skorzystać z oferty biblioteki.

Rozwijanie i zaspokajanie potrzeb czytelniczych mieszkańców dzielnicy Śródmieście i Miasta Stołecznego Warszawy oraz upowszechnianie wiedzy i rozwoju kultury.

Zapewnienie Czytelnikom dostępu do wszelkiego rodzaju informacji. Stwarzanie warunków i umacnianie nawyków czytelniczych wśród dzieci od lat najmłodszych.

Otaczanie szczególną troską użytkowników niepełnosprawnych oraz tych, którzy znajdują się w trudnej sytuacji społecznej.

Udział w budowaniu społeczeństwa obywatelskiego i dbanie o zachowanie tożsamości kulturowych.

Wesołych świąt!