Międzypokoleniowe warsztaty plastyczne – decoupage na drewnie

Treść relacji

W dniu 26 kwietnia 2023 r. z okazji Tygodnia Solidarności Międzypokoleniowej w Bibliotece przy ul. Świętojańskiej 5 odbyły się wspólne warsztaty plastyczne dla dzieci i dorosłych, na których uczestnicy ozdabiali drewniane serduszka i podkładki pod kubki metodą decoupag'u. W twórczej atmosferze powstały małe arcydzieła tym bardziej cenne, że zrobione własnoręcznie.
Wszystkim uczestnikom i prowadzącej Danusi Kępniak serdecznie dziękujemy.

Działalność i patronat

Cytaty (slider)

Dbanie o stały rozwój zatrudnionych w bibliotece pracowników, dążenie do doskonalenia środowiska zawodowego oraz wspieranie koleżanek i kolegów, zwłaszcza podwładnych w rozwijaniu kompetencji zawodowych.

Tworzenie przyjaznej biblioteki i spełnianie oczekiwań wszystkich jej użytkowników. Życzliwe traktowanie wszystkich tych, którzy chcą skorzystać z oferty biblioteki.

Rozwijanie i zaspokajanie potrzeb czytelniczych mieszkańców dzielnicy Śródmieście i Miasta Stołecznego Warszawy oraz upowszechnianie wiedzy i rozwoju kultury.

Zapewnienie Czytelnikom dostępu do wszelkiego rodzaju informacji. Stwarzanie warunków i umacnianie nawyków czytelniczych wśród dzieci od lat najmłodszych.

Otaczanie szczególną troską użytkowników niepełnosprawnych oraz tych, którzy znajdują się w trudnej sytuacji społecznej.

Udział w budowaniu społeczeństwa obywatelskiego i dbanie o zachowanie tożsamości kulturowych.

Wesołych świąt!