Spotkanie z Kasią Federowicz

04.06.2024, 18:00

W dniu 4 czerwca o godzinie 18:00 zapraszamy na spotkanie z Kasią Federowicz, lightworkerką, terapeutką, wokalistką i kompozytorką, trenerką multisensoryczną, nauczycielką i sommelierką. Spotkanie w ramach XI edycji Festiwalu Sąsiedzkiego Wespół w Zespół dla Solca i Powiśla odbędzie się w Wypożyczalni Nr 97 - Centrum Informacji im. Jana Nowaka Jeziorańskiego przy ulicy Czerniakowskiej 178A. 
Temat spotkania to "O lekkości bytu - jak otworzyć się na obfitość, radość i miłość. Metody relaksacji, dobre praktyki".

Link do festiwalowego programu na czerwiec 2024

Działalność i patronat

Cytaty (slider)

Dbanie o stały rozwój zatrudnionych w bibliotece pracowników, dążenie do doskonalenia środowiska zawodowego oraz wspieranie koleżanek i kolegów, zwłaszcza podwładnych w rozwijaniu kompetencji zawodowych.

Tworzenie przyjaznej biblioteki i spełnianie oczekiwań wszystkich jej użytkowników. Życzliwe traktowanie wszystkich tych, którzy chcą skorzystać z oferty biblioteki.

Rozwijanie i zaspokajanie potrzeb czytelniczych mieszkańców dzielnicy Śródmieście i Miasta Stołecznego Warszawy oraz upowszechnianie wiedzy i rozwoju kultury.

Zapewnienie Czytelnikom dostępu do wszelkiego rodzaju informacji. Stwarzanie warunków i umacnianie nawyków czytelniczych wśród dzieci od lat najmłodszych.

Otaczanie szczególną troską użytkowników niepełnosprawnych oraz tych, którzy znajdują się w trudnej sytuacji społecznej.

Udział w budowaniu społeczeństwa obywatelskiego i dbanie o zachowanie tożsamości kulturowych.

Wesołych świąt!