Koszyczki ze sznurka - warsztaty rękodzieła

Treść relacji

W dniu 7 grudnia 2023 r. odbyły się warsztaty z cyklu "Spotkania  z rękodziełem". Tym razem, ze względu na trwający remont w Bibliotece przy ul. Świętojańskiej 5, wyjątkowo skorzystaliśmy z gościny Wypożyczalni nr 81 przy ul. Przechodniej 2. Podczas spotkania, w miłej i twórczej atmosferze, powstały piękne koszyczki ze sznurka. Początkowo było trudno, ale końcowy efekt okazał się imponujący, co można zobaczyć i podziwiać na załączonych zdjęciach. Wszystkim uczestniczkom i prowadzącej zajęcia Danusi Kępniak serdecznie dziękujemy oraz życzymy zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. 

Działalność i patronat

Cytaty (slider)

Dbanie o stały rozwój zatrudnionych w bibliotece pracowników, dążenie do doskonalenia środowiska zawodowego oraz wspieranie koleżanek i kolegów, zwłaszcza podwładnych w rozwijaniu kompetencji zawodowych.

Tworzenie przyjaznej biblioteki i spełnianie oczekiwań wszystkich jej użytkowników. Życzliwe traktowanie wszystkich tych, którzy chcą skorzystać z oferty biblioteki.

Rozwijanie i zaspokajanie potrzeb czytelniczych mieszkańców dzielnicy Śródmieście i Miasta Stołecznego Warszawy oraz upowszechnianie wiedzy i rozwoju kultury.

Zapewnienie Czytelnikom dostępu do wszelkiego rodzaju informacji. Stwarzanie warunków i umacnianie nawyków czytelniczych wśród dzieci od lat najmłodszych.

Otaczanie szczególną troską użytkowników niepełnosprawnych oraz tych, którzy znajdują się w trudnej sytuacji społecznej.

Udział w budowaniu społeczeństwa obywatelskiego i dbanie o zachowanie tożsamości kulturowych.

Wesołych świąt!