Żywot i śmierć pana Hersha Libkina z Sacramento w stanie Kalifornia - Ishbel Szatrawska

15.04.2024, 18:00

Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 86, ul. Nowogrodzka 43 (budynek Urzędu Dzielnicy Śródmieście) zaprasza w poniedziałek 15 kwietnia o godzinie 18:00 na dwunaste spotkanie Undergroundowego Klubu Książkowego.
Będziemy rozmawiać o książce "Żywot i śmierć pana Hersha Libkina z Sacramento w stanie Kalifornia" Ishbel Szatrawskiej.
Zgłoszenia chęci dołączenia przyjmowane są do godziny 10:00 w poniedziałek 15 kwietnia - mejlowo: wyp86@biblioteka.waw.pl i telefonicznie: 22 417-31-09.
Osoby, które się nie zgłoszą (i nie otrzymają tajnych wskazówek dostępu do Urzędu po godzinach), nie będą mogły wziąć udziału w Wydarzeniu! Serdecznie zapraszamy!