Spotkanie w Karnawale

08.01.2024, 18:00

Spontaniczna Grupa DZIELNY KOLEKTYW zaprasza w poniedziałek, 8 stycznia o godz. 18:00 do Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży Nr 86, ul. Nowogrodzka 43 (budynek Urzędu Dzielnicy Śródmieście) na spotkanie dla uczczenia roku Melchiora Wańkowicza. Spontaniczna Grupa DZIELNY KOLEKTYW wykona KAPELUSZE MEKSYKAŃSKIE.
Zgłoszenia chęci dołączenia do DZIELNEGO KOLEKTYWU przyjmowane są  telefonicznie: 22 417-31-09 i mejlowo: wyp86@biblioteka.waw.pl do godziny 10:00 w poniedziałek 8 stycznia. Osoby, które się nie zgłoszą (i nie otrzymają tajnych wskazówek dostępu do Urzędu po godzinach), nie będą mogły wziąć udziału w Wydarzeniu!
Serdecznie zapraszamy!