Test góry. Partnerstwo na szczytach

Spotkanie Polskiego Klubu Górskiego w dniu 6 czerwca 2023 roku o godzinie 17:30, było wyjątkowe z uwagi na osobę Wojciecha Brańskiego promującego książkę "Test GÓRY. Partnerstwo na szczytach".

Wojciech Brański, Honorowy Prezes Polskiego Klubu Górskiego, poprowadził dyskusję na tematy poruszane w książce Jego autorstwa. Książka traktuje o zachowaniu się ludzi w sytuacjach, jak pisze Autor "wydawałoby się beznadziejnych, w których dzięki odwadze, wytrwałości, a przede wszystkim solidarności i odpowiedzialności za drugiego, udawało się ocalić życie górskiego towarzysza". To uniwersalne przesłanie znakomicie wpisało się w filozofię "Piwnicy pod Regałami".