Kolumbia - kraj realizmu magicznego

"Kolumbia - kraj realizmu magicznego" – tak nazwała Katarzyna Pąk swoją opowieść o Kolumbii, której wysłuchaliśmy 23 maja 2023 roku w "Piwnicy pod Regałami".
Autorka nie ukrywała, że inspiracją motywującą Jej zainteresowanie krajem błotnistych gór, skalistych ostępów, dżungli, prekolumbijskich kultur, kolonialnych miast i kreolskiej tradycji była literatura Gabriela Garcii Marqueza.
Spotkanie, którego organizatorem był Polski Klub Górski, a gospodarzem Czytelnia Naukowa Nr VII przyciągnęło liczne audytorium.
Podziękowania dla Polskiego Klubu Górskiego.