Wiosenna oferta Goethe Institut dla Czytelniczek i Czytelników Bibliotek Publicznych w Dzielnicy Śródmieście!

04.04.2024,

Zapraszamy do zapisów na kursy standardowe (online i stacjonarne) języka niemieckiego z oferty kwartału letniego. Początek kwartału: 19.04.24. Zapisy od 09.04.-17.04.24.

Czytelniczki i Czytelnicy zapisują się z rabatem dla kursantów Goethe-Institut. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy z Biurem Kursów Goethe-Institut w Warszawie: kurs-warschau@goethe.de i podanie w treści zgłoszenia nazwy swojej Biblioteki. Całość naszej oferty w zakładkach Kontakt i informacje oraz terminy i ceny na stronie: www.goethe.de/warszawa/kursy

Z Kartą Czytelnika Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy można też bezpłatnie zapisać się do biblioteki Goethe-Institut w Warszawie. Znajdziecie w niej książki, filmy, audiobooki, czasopisma, gry planszowe – w języku niemieckim, a także polskie wydania literatury niemieckiej.

Biblioteka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godz. 9-18, a w sobotę w godz. 9-15.