<< >>
Strona główna > Filie biblioteczne > Czytelnia Naukowa nr VII > "Spotkania z dzikimi zwierzętami" - spotkanie w Piwnicy pod Regałami przy ul. Świętojańskiej 5 - 26.03.2018 - relacja
"Spotkania z dzikimi zwierzętami" - spotkanie w Piwnicy pod Regałami przy ul. Świętojańskiej 5 - 26.03.2018 - relacja

26 marca w „Piwnicy pod Regałami” odbyło się spotkanie z Łukaszem Tulejem Była to to druga prelekcja z cyklu "Przyroda i przygoda". Uczestnicy stanęli „oko w oko” z dzikimi zwierzętami. Wiedza o tym, jak uniknąć niebezpieczeństw i ujść cało podczas takich spotkań zabierając ze sobą silne emocje z obcowania z naturą przedstawiona została ciekawie i ze swadą. Dziękujemy Panie Łukaszu.


ŁUKASZ TULEJ to ciekawy świata, podróżnik, pasjonat i przyrodnik. Przemierzył rowerem pustynie Jordanii, konno przemierzył góry Mongolii. Jest zwolennikiem nauki przez doświadczenie, jako najskuteczniejszego sposobu przyswajania wiedzy. Podróżuje, badając różne strefy klimatyczne, w poszukiwaniu odpowiedzi na to, jak zaadaptować się do panujących warunków, nie posiadając żadnego sprzętu i wyposażenia. Praktyk komentator wydarzeń nt. sztuki przetrwania w warunkach ekstremalnych w programach informacyjnych TVP, Polsat, TVN. Prowadzący program "Naturalnie Polska" dla Planete+. Instruktor surwiwalu (PAS), płetwonurek (CMAS), absolwent szkoleń ratownictwa w warunkach ekstremalnych (OFA), członek Warszawskiego Klubu Field Target (WKFT), oraz Stowarzyszenia Pneumatycznego Strzelectwa Terenowego (PFTA), Instruktor sportu (UE) samoobrony i sportów walki (PAS).