<< >>
Strona główna > Filie biblioteczne > Czytelnia Naukowa nr VII > "Lęk i strach" - spotkanie w Piwnicy pod Regałami przy ul. Świętojańskiej 5 - 23.04.2018 - relacja
"Lęk i strach" - spotkanie w Piwnicy pod Regałami przy ul. Świętojańskiej 5 - 23.04.2018 - relacja

"Lęk i strach" były tematem spotkania z Łukaszem Tulejem w dniu 23 kwietnia w "Piwnicy pod Regałami". Prowadzący opowiedział czym są, jakie jest ich źródło i jak panować nad negatywnymi emocjami? Doświadczenia i spostrzeżenia znanego podróżnika, podbudowane ilustrowanymi przykładami dawały do myślenia i zachęcały do rozwijania wiedzy - oraz udziału w kolejnych "piwnicznych" spotkaniach; na które zapraszamy.

Prowadzący to podróżnik, instruktor sztuki przetrwania i przyrodnik. Założyciel szkoły przetrwania "Sobrevivencia con Machiguenga" w Peru, Koribeni. Jest zwolennikiem nauki przez doświadczenie, jako najskuteczniejszego sposobu przyswajania wiedzy. Trener i specjalista team building. Praktyk, komentator wydarzeń nt. sztuki przetrwania w warunkach ekstremalnych w programach informacyjnych TVP, TVP2, Polsat, TVN. Prowadzi serię programów "Naturalnie Polska" na Planete +. "