Strona główna > Filie biblioteczne > Biblioteka dla Dzieci Nr 44 > Spotkanie z cyklu "Latający dywan" 13.05.2015 w Bibliotece nr 44 - relacja
Spotkanie z cyklu "Latający dywan" 13.05.2015 w Bibliotece nr 44 - relacja

13-go maja na Latającym Dywanie rozsiadło się MA. MAłomówne dość, trochę się MAzgaiło, MAtaczyło, MAzakiem MAzało, MArchewką MAchało i w końcu wyznało, że przyszło z MAlarzem. MA się rozumieć, rudym jak cegła. A nam - w to graj! Uwielbiamy Janusza Stannego, dlatego bez zbędnej zwłoki rzuciliśmy się w wir pracy. Przy użyciu wszelkich znanych (i nieznanych też) technik plastycznych, stworzyliśmy portrety MAlarza. Zahaczyliśmy więc o trójwymiar, kubizm, abstrakcjonizm, Modigliani mógłby nam temperować kredki, a i Andy Warhol też świetnie odnalazłby się tej środy na Górnośląskiej. Prace wyszły OBŁĘDNIE! Nawet jeden MAlarz wyglądał, wypisz-wyMAluj, jak nasz Pan MAczelnik...