<< >>
Strona główna > Filie biblioteczne > Biblioteka dla Dzieci Nr 23 > Spotkanie z cyklu Tańcowała igła z nitką - "Ozdoby choinkowe: Bałwanki i Mikołaje" - relacja
Spotkanie z cyklu Tańcowała igła z nitką - "Ozdoby choinkowe: Bałwanki i Mikołaje" - relacja
3 grudnia 2015 roku z cyklu „Tańcowała igła z nitką” - odbyły się wspaniałe warsztaty pt. „Ozdoby choinkowe: Bałwanki i Mikołaje”. Boże Narodzenie to najpiękniejsze święta, tak jednogłośnie zdecydowały dzieci. Z wielką niecierpliwością będą oczekiwały na prezenty od Świętego Mikołaja. Żeby oczekiwanie było trochę urozmaicone, wykonaliśmy świąteczne dekoracje do powieszenia na choinkę. Ulegliśmy magii świąt po przeczytaniu fragmentów książki „Boże Narodzenie” oraz „Choinkowe wierszyki”.
Oglądaliśmy książki - jak zrobić dekorację: Fiony Watt „Świąteczna księga pomysłów” i Judy Balchin „Ozdoby choinkowe” Zrobiliśmy przepiękne Bałwanki i Mikołaje, te sympatyczne postacie, wszyscy zawieszą w domu na swojej choince i będą podziwiać. Dzieci uwielbiają takie przygotowania do świąt. Na koniec dostały upominek w postaci zakładki do książek promujące naszą Bibliotekę.