<< >>
Strona główna > Filie biblioteczne > Biblioteka dla Dzieci Nr 10 > "Kino Dzieci"
"Kino Dzieci"

Nowy projekt "Mała książka - wielki człowiek" tuż tuż, a w tym momencie zapraszamy Was do zapoznania się z programem 7. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego "Kino Dzieci" złożonego z ponad 150 tytułów. W tym roku po raz pierwszy realizowany jest w formule hybrydowej – równolegle w kinach i w Internecie. Uwielbiane przez najmłodszych książki doczekały się ekranizacji. I choć wolimy książki od filmów, to wierzymy, że chwila wytchnienia dla rodziców jest na wagę złota.
Jeśli jesteście ciekawi animowanego filmu pt. "Żubr Pompik 2", a niestety, z jakichkolwiek przyczyn nie możecie zobaczyć tej ekranizacji - zapraszamy po książkę do naszej Biblioteki! Mamy aktualnie wszystkie części tej serii. Książka polecana nie tylko przez naszych najmłodszych czytelników, ale również przez ich rodziców! Dzięki ich opiniom wiemy, że po te pouczające opowiadanka dzieci
bardzo chętnie sięgają, nawet kilkukrotnie. To fantastyczne, prawda?!
To nie jedyna książka dostępna w naszej Bibliotece, której ekranizacja jest prezentowana podczas Festiwalu. W kinie Muranów znajdziecie filmy takie jak: "Wiking Tappi", "Zapchlony kundel", "Czy umiesz gwizdać, Joanno?" i wiele, wiele innych. Jeśli nie zdążycie ich obejrzeć, książki zawsze znajdziecie w naszej Bibliotece. Zapraszamy!