<< >>
Strona główna
Jesień z niemieckim w Goethe-Institut!

Jesienna oferta Goethe-Institut dla Czytelniczek i Czytelników Bibliotek Publicznych w Dzielnicy Śródmieście!
Zapraszamy do zapisów na kursy języka niemieckiego z naszej oferty jesiennej - Kursy Grupowe Online na platformie e-learningowej Goethe-Institut (11.09.-10.11.23, zapisy od 28.08.23) oraz na standardowe kursy kwartalne (online i stacjonarne). Początek kwartału: 23.09.23. Zapisy od 11.09.23.
Czytelniczki i Czytelnicy zapisują się z rabatem dla kursantów Goethe-Institut. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy z Biurem Kursów Goethe-Institut w Warszawie: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. i podanie w treści zgłoszenia nazwy swojej Biblioteki. Całość naszej oferty w zakładkach Kontakt i informacje oraz terminy i ceny na stronie: Goethe Institut.
Z Kartą Czytelnika Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy można też bezpłatnie zapisać się do biblioteki Goethe- Institut w Warszawie. Znajdziecie w niej książki, filmy, audiobooki, czasopisma, gry planszowe – w języku niemieckim, a także polskie wydania literatury niemieckiej. Biblioteka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godz. 9-18, a w sobotę w godz. 9-15.