<< >>
Strona główna
UWAGA! Informacja o otwartych placówkach
Informujemy, że są ponownie otwarte wszystkie placówki, oprócz:
Punkt Biblioteczny "Książka na Telefon", ul. Świętojańska 5,
Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży Nr 86, ul. Nowogrodzka 43

Godziny otwarcia bibliotek: poniedziałek, wtorek, środa: 13.00-19.00, czwartek, piątek: 9.30-15.30.

Serdecznie zapraszamy!
Przygotowania do otwarcia bibliotek:
http://www.kulturalna.warszawa.pl/wiadomosci,1,12328,Przygotowania_do_otwarcia_bibliotek.html?locale=pl_P
 
Uwaga! Decyzja w sprawie zasad udostępniania zbiorów bibliotecznych i świadczenia usług w okresie wystapienia epidemii COVID - 19
Od 11 maja obowiązuje Decyzja Nr 5/2020 dyrektora Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy z dnia 8 maja 2020 roku w sprawie zasad udostępniania zbiorów bibliotecznych i świadczenia usług w okresie wystąpienia epidemii COVID - 19. Zawarte w niniejszej decyzji procedury obowiązują wszystkich czytelników i użytkowników korzystających z usług biblioteki. Zapraszamy do zapoznania się z Decyzją Nr 5/2020.
 


 
Komunikat o działalności punktów nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego na terenie m.st. Warszawy

W związku z przeciwdziałaniem zagrożeniom związanym z COVID-19 informujemy, że od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania zawieszona zostaje na terenie m.st. Warszawy stacjonarna działalność punktów nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego. Obsługa klientów w punktach, także w zakresie nieodpłatnej mediacji, nie będzie świadczona. W celu uzyskania nieodpłatnej porady za pośrednictwem środków komunikacji na odległość (telefon, mail) należy przesłać skan lub zdjęcie prawidłowo wypełnionego oraz podpisanego oświadczenia wraz z wnioskiem o udzielenie porady na odległość (format: .pdf lub.jpg) na adres mailowy wybranego punktu. Lista punktów w linku: adresy punktów.

 
Badanie satysfakcji użytkowników - wyniki ankiet

Drodzy Czytelnicy!Dziękujemy za udział i zaangażowanie w badaniu satysfakcji użytkowników. Ankiety pozwoliły nam poznać Wasze potrzeby i opinie dotyczące korzystania z naszej Biblioteki.  Wnioski z badania są dostępne tutaj: wyniki badania satysfakcji czytelników. Zapraszamy do czytania!