<< >>
Strona główna
Empik Go w Bibliotekach

Od stycznia 2022 roku zapraszamy Czytelników Biblioteki do korzystania z bezpłatnych kodów do platformy Empik Go, oferującej dostęp do 30 000 e-booków oraz 25 000 audiobooków i podcastów. Kody można odbierać w poszczególnych filiach pierwszego roboczego dnia każdego miesiąca od godziny 12:30.
Zachęcamy do korzystania!
Więcej informacji w linku: https://www.empik.com/go/biblioteki/kod


 
"Anatomia władzy i nowa prawica" - spotkanie i promocja książki Aleksandra Halla w Wypożyczalni nr 97 - 25.01.2022

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy zaprasza do Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 97 i Centrum Informacji im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego przy ul. Czerniakowskiej 178a na spotkanie i promocję książki Aleksandra Halla pt. "Anatomia władzy i nowa prawica".
Spotkanie poprowadzi Marek Gadzała.
Zapraszamy 25 stycznia (wtorek) o godzinie 18:00.


Wstęp wolny!


 
Spotkanie z Romą Radwańską i obrazami Józefa Czapskiego - transmisja online w Wypożyczalni nr 97 - 27.01.2022

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy oraz Sąsiedzi Sąsiadom zapraszają do Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 97 i Centrum Informacji im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego przy ul. Czerniakowskiej 178a na transmisję online 27 stycznia (czwartek) o godzinie 19:00.
Tematem będą obrazy Józefa Czapskiego z kolekcji MNW. Spotkanie poprowadzi Pani Roma Radwańska.
Można również zgłosić się telefonicznie do Działu Rezerwacji Muzeum Narodowego, bądź też wysłać zgłoszenie mailowe w celu uzyskania bezpośredniego linku do wydarzenia.
Więcej informacji pod linkiem: spotkanie online.


Zapraszamy serdecznie!