<< >>
Strona główna
UWAGA - nieczynna Biblioteka nr 44
UWAGA!

Od 21 sierpnia do odwołania Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży nr 44, mieszcząca się przy ulicy Górnośląskiej 1, będzie nieczynna z powodu zalania. Zwroty będą przyjmowane w Wypożyczalni nr 97 przy ul. Czerniakowskiej 178A.
W związku z remontem podłogi w Bibliotece został odłączony telefon – do odwołania kontakt telefoniczny nie jest możliwy.
 
Zgłoś najlepszą książkę 2019 roku - 13. Nagroda Literacka m.st. Warszawy

Do 31 stycznia można jeszcze zgłaszać tytuły do 13. Nagrody Literackiej m.st. Warszawy. Zgłoszenia są otwarte dla bibliotekarzy, czytelników i wszystkich zainteresowanych czytelnictwem osób. Wystarczy wypełnić formularz elektroniczny dostępny na stronie: http://www.um.warszawa.pl/nagrodaliteracka-zgloszenia/
Zgłaszane książki powinny być napisane po polsku, wydane w 2019 roku i należące do jednej z kategorii:
- literatura piękna – proza,
- literatura piękna – poezja,
- literatura dla dzieci – tekst i ilustracje,
- varsaviana.

 
Wystawa malarstwa w Wypożyczalni nr 97

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy oraz Klub Wzajemnej Pomocy "AS", zapraszają do Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 97 przy ulicy Czerniakowskiej 178A na wystawę malarstwa. Obejrzeć można prace takich artystów jak: Alicja Biruta, Anna Beczek, Beata Czechowska, Hanna Kulik-Wojtyś, Jagoda Grabska, Magda Calikowska, Wanda Kraśnicka.
Wystawa czynna od 2 stycznia do 16 lutego.
Zapraszamy w godzinach otwarcia Biblioteki, od poniedziałku do piątku od 10.00-19.00.

 
"Kolorowy świat motyli" - wystawa fotografii w Wypożyczalni nr 43

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy zaprasza do Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 43 przy ulicy Świętojańskiej 5 na wystawę zdjęć "Kolorowy świat motyli". Autorką zdjęć jest Gabriela Piwowarska.
Wystawę można oglądać od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 19.00.


Wstęp wolny!

 
"Piwnica Poetów" - Joanna Oparek w Piwnicy pod Regałami przy ul. Świętojańskiej 5 - 29.01.2020

W środę 29 stycznia o godzinie 18.00 w "Piwnicy pod Regałami" odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu "Piwnica Poetów", które poprowadzi Adam Wiedemann. Gościem będzie Joanna Oparek, poetka, pisarka, dramatopisarka.


Zapraszamy serdecznie!

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>