<< >>
Strona główna
UWAGA - nieczynna Biblioteka nr 44
UWAGA!

Od 21 sierpnia do odwołania Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży nr 44, mieszcząca się przy ulicy Górnośląskiej 1, będzie nieczynna z powodu zalania. Zwroty będą przyjmowane w Wypożyczalni nr 97 przy ul. Czerniakowskiej 178A.
W związku z remontem podłogi w Bibliotece został odłączony telefon – do odwołania kontakt telefoniczny nie jest możliwy.
 
"EKO segregacja odpadów" - quiz w Bibliotece nr 6

Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nr 6, ul. Dzika 4, zaprasza do wzięcia udziału w quizie "EKO segregacja odpadów". Za poprawne odpowiedzi uczestnicy otrzymają nagrody.

QUIZ

Zapraszamy serdecznie!

 
"Życie jest piosenką" - słowno-muzyczna podróż przez 40 lat pracy artystycznej Jacka Cygana - 22.02.2020

Aleksander Ferens - Burmistrz Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy oraz Marcin Rolnik - Przewodniczący Rady Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy serdecznie zapraszają na koncert karnawałowo - walentynkowy pt.: "Życie jest piosenką", czyli słowno-muzyczna podróż przez 40 lat pracy artystycznej Jacka Cygana. Wystąpią: Jacek Cygan, Andrzej Seweryn, Joanna Trzepiecińska, Kamila Klimczak, Krzysztof Antkowiak oraz Kameleon Quintet. Koncert odbędzie się w sobotę 22 lutego o godzinie 17.00 w Akademii Sztuk Pięknych, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 37 (I p., aula). Bezpłatne zaproszenia na koncert można otrzymać w Urzędzie Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy.


Zapraszamy!

 
"Piwnica Poetów" - Zbigniew Machej w Piwnicy pod Regałami przy ul. Świętojańskiej 5 - 26.02.2020

W środę 26 lutego o godzinie 18.00 w "Piwnicy pod Regałami" odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu "Piwnica Poetów", które poprowadzi Adam Wiedemann. Gościem będzie Zbigniew Machej.


Zapraszamy serdecznie!

 
"Uczuciowo To i Owo" w Bibliotece nr 6 - 26.02.2020

Zapraszamy w środę 26 lutego o godzinie 17.00 do Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 6 przy ulicy Dzikiej 4 na spotkanie z cyklu "To i Owo", pt. "Wstyd".


Wstęp wolny!

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>