Strona główna > Praca w bibliotece
Praca w bibliotece PDF Drukuj Email

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy zatrudni:

Pracownika do Działu Automatyzacji na stanowisko:

specjalista informatyk/specjalista ds. obsługi sprzętu komputerowego.

Opis stanowiska:

dbanie o ciągłość pracy systemów informatycznych, a w szczególności drukarek, komputerów, infrastruktury sieci teleinformatycznej, prace związane z naprawą sprzętu komputerowego, konfigurację systemów i urządzeń sieciowych, instalowanie i konfigurowanie systemów i aplikacji, współpraca z podmiotami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie z zakresu technik komputerowych lub informatyki,
  • znajomość z zakresu budowy i działania komputera,
  • podstawowa znajomość z zakresu budowy sieci komputerowych,
  • bardzo dobra znajomość pakietu biurowego Office,
  • bardzo dobra znajomość systemów Microsoft Windows XP/7/8.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość systemu GNU/Linux,
  • znajomość z zakresu programowania,
  • znajomość z zakresu tworzenia stron WWW.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju.

Wymagane dokumenty:

list motywacyjny oraz informacje tj. CV, o których mowa w art.221 par. 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (tj. Dz.U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 ze zm.) tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą

z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Pisemne oferty zawierające list motywacyjny i CV prosimy kierować do dnia 16.12.2016 r.

na adres:

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy

ul. Marszałkowska 9/15, 00-626 Warszawa

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.