<< >>
Strona główna > MAL
Punkt Cyfrowego Wsparcia SenioraDrodzy Seniorzy!


Są dla Was dostępne bezpłatne, indywidualne porady dotyczące obsługi:

  • komputera,
  • smartfona,
  • tabletu,
  • aparatu,
  • drukarki i innych urządzeń cyfrowych!

Punkt Cyfrowego Wsparcia Seniora (PCWS) będzie działał w Śródmieściu od 13 sierpnia 2019 r. w Bibliotece Publicznej Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy przy ul. Marszałkowskiej 9/15.
Każda osoba 60+ mieszkająca na terenie stolicy może skorzystać z indywidualnych konsultacji w zakresie obsługi urządzeń cyfrowych (tj. komputera, smartfona, tableta, aparatu cyfrowego itp). Pomagamy z aplikacjami, internetem, portalami społecznościowymi, pocztą elektroniczną, ustawieniami sprzętu itp. Doradcy cyfrowi świadczyć będą usługi dotyczące problemów z urządzeniami pracującymi pod kontrolą systemu Windows oraz Android. W sprawie wsparcia dla Apple i iphone-ów można umawiać się do Punktu przy ul. Paca 40. Konsultacja trwa 30 min lub 60 min w zależności od stopnia skomplikowania problemu i potrzeb Seniora. W PCWS Śródmieście można skorzystać z porad max 2 razy w miesiącu. Konsultacje są bezpłatne.

Na konsultacje obowiązują zapisy telefoniczne pod numerem tel. 883-280-531 (to numer tymczasowy, który będzie działał do końca sierpnia 2019 r.) w godzinach 10-17 (z wyłączeniem niedziel i dni świątecznych). Od 1 września 2019 r. zapisy przyjmowane będą pod numerem telefonu 720-997-026 w poniedziałki i środy w godz. 15-18.


ZAPRASZAMY!

Koordynacja projektu: