Strona główna > Filie biblioteczne > Wypożyczalnia Nr 97 > "Ateny i Jerozolima" - wykład w Wypożyczalni nr 97 - 28.10.2020
"Ateny i Jerozolima" - wykład w Wypożyczalni nr 97 - 28.10.2020

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy oraz Instytut Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk zapraszają na cykl dziesięciu seminariów filozoficznych pt.: "Wokół metafizyki. 21 krzeseł". Każde ze spotkań będzie miało odrębny temat i specjalnego gościa, który omówi go w formie wykładu. Oczekujemy żywej dyskusji i aktywnego udziału publiczności! Dzięki streamingowi możliwa będzie też forma zdalna uczestnictwa. Wybrane materiały opublikujemy w tomie "Cezary Wodziński. In memoriam 2". Spotkania będą się odbywać w każdą ostatnią środę miesiąca o godzinie 18.00 w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 97, przy ul. Czerniakowskiej 178 a. Pierwsze spotkanie pod tytułem "Ateny i Jerozolima", z udziałem Pana Profesora Pawła Śpiewaka, odbędzie się 28 października o godzinie 18.00.
Informujemy, że liczba uczestników biorących udział w spotkaniu jest ograniczona do 21 osób. Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsca pod adresem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Szczegółowy program seminariów znajduje się w linku: Wokół metafizyki. 21 krzeseł. Wstęp wolny!