Strona główna > Filie biblioteczne > Wypożyczalnia Nr 97 > "Górale z Wyżyny Tybetańskiej i ich wychodźcze losy"- spotkanie w Wypożyczalni nr 97 - 11.03.2020

Stowarzyszenie Res Carpathica oraz Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy zapraszają w  środę 11 marca o godzinie 18.00 do Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 97 przy ulicy Czerniakowskiej 178A na spotkanie pt.: "Górale z Wyżyny Tybetańskiej i ich wychodźcze losy". Spotkanie poprowadzi Krzysztof Renik, publicysta i antropolog kultury. W programie wystawa fotograficzna "Indyjskie lato Tybetańczyków", projekcja filmu Norbulinka "Tybet na wygnaniu", pokaz zdjęć i opowieść "Górale w tropikach".

Wstęp wolny!