Strona główna > Filie biblioteczne > Wypożyczalnia Nr 97 > Wernisaż wystawy "To jest mój dziennik" Cathy Carman w Wypożyczalni nr 97 - relacja

28.04.2015 r. odbył się wernisaż prac Cathy Carman pt. "To jest mój dziennik". Cathy Carman jest znana i doceniona za swoje prace artystyczne w kamieniu drewnie i brązie. Artystka bierze udział w wystawach, indywidualnych jak i zbiorowych w Irlandii i innych krajach, wykorzystuje techniki cyfrowe, ale też  materiały naturalne, znalezione przedmioty i dźwięki, które umieszcza jako kontrapunkty w swoich pracach.

Dzieła Cathy Carman znajdują się w: The European Parliament, The Irish  Arts Council, The Bank of Ireland Collection, Dublin County Council, Allied Irish Banks, The County Hall, Laois, Standard Life Insurance  Company, The National Self-Portrait Collection, The Tyrone Guthrie Centre, and Sligo County Hall, Aosdana.
Wystawę można obejrzeć do 14 maja od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 19.00 w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 97 przy ulicy Czerniakowskiej 178A