Strona główna > Filie biblioteczne > Czytelnia Naukowa nr VII > "Dwaj Panowie - opowieści niedokończone" w "Piwnicy pod Regałami" - 28.10.2021
"Dwaj Panowie - opowieści niedokończone" w "Piwnicy pod Regałami" - 28.10.2021

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy zaprasza do Piwnicy pod Regałami przy ul. Świętojańskiej 5 na cykl spotkań poświęcony kamienicom Starego Miasta w Warszawie.
Kolejne gawędy o kamienicach staromiejskich planujemy w dniach 28 października, 4, 18 i 25 listopada, zawsze w czwartki o godzinie 17:00.
Panowie Sebastian Lenart i Andrzej Sołtan zaprezentują swoją bogatą wiedzę varsavianistyczną kontynuując przerwaną pandemią opowieść. Szczegółowy program spotkań tutaj: więcej szczegółów.

28 października (czwartek), godzina 17:00, tematem będzie Kamienica Fukierowska,
Rynek Starego Miasta 27.
Nadal obowiązują reguły oraz przestrzeganie zasad dotyczących zasłaniania nosa i ust. Z uwagi na limit osób uczestniczących prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsca: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub pod numerem 22 827 56 73. Po zajęciu miejsc przez limitowaną liczbę osób oraz po rozpoczęciu spotkania wejście nie będzie już możliwe.