Strona główna > Filie biblioteczne > Czytelnia Naukowa nr VII > "Książki, dzięki którym łatwiej żyć"- spotkanie Klubu 5+ w Bibliotece przy ul. Świętojańskiej 5 - 07.11.2018 - relacja

7 listopada w "Piwnicy Pod Regałami", w Klubie 5+ rozmawiano o "Książkach, dzięki którym łatwiej żyć". Zasadniczo łatwiej jest żyć czytając książki, ale są też takie, które pomagają odnaleźć się w skomplikowanym i wciąż zmieniającym się świecie. Te właśnie pozycje omawiano, polecano, a Panie Krystyna Chwazik i Ludmiła Milc zachęcały do ich studiowania. Zatem teraz tylko czytać, czytać! I żyć łatwiej.