Strona główna > Filie biblioteczne > Biblioteka dla Dzieci Nr 6 > "Nad Wisłą" - wystawa fotografii w Bibliotece nr 6
"Nad Wisłą" - wystawa fotografii w Bibliotece nr 6

Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Nr 6 przy ulicy Dzikiej 4 zaprasza na wystawę fotografii "Nad Wisłą". Wystawa została zorganizowana z okazji Roku Rzeki Wisły 2017.

Prace oglądać można od grudnia 2017 roku.

Autorami zdjęć są entuzjaści fotografii zrzeszeni w Akademii Fotografii Ambitnej 9 – Grupa twórcza działającej przy Fundacji Fotografia dla Przyszłości i Politechnice Warszawskiej:

Małgorzata Dołowska, Barbara Glasser, Daria Janiak, Krystyna Kupiszak, Zofia Latkowska, Anna Lubomirska-Wittlin, Maria Łańcucka, Dorota Mańkowska, Krystyna Naszkowska-Gawin, Janina Nowicka, Jolanta Przyszewska, Bożenna Świdzińska.

Akademia Fotografii Ambitnej 9 - Grupa twórcza powstała w styczniu 2011 roku. Osoby należące do AFA9 pogłębiają wiedzę o fotografii, upowszechniają twórczość fotograficzną, aktywnie uczestniczą w plenerach, wystawach, pokazach fotografii, prelekcjach, w innych działaniach. Chcą wspólnie poszerzać grono miłośników fotografii.