Strona główna > Filie biblioteczne > Biblioteka dla Dzieci Nr 44 > Festiwal Książki dla Dzieci i Młodzieży "Czytajmy" - relacja z Warsztatowni
Festiwal Książki dla Dzieci i Młodzieży "Czytajmy" - relacja z Warsztatowni
W dniach 19-21 września 2014 roku na Zamku Królewskim w Warszawie odbył się pierwszy Festiwal Książki dla Dzieci i Młodzieży "Czytajmy". Pierwszego dnia, w piątek, w godzinach 13:00-15:00 Śródmiejskie Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży  zaprosiły do Warsztatowni w Arkadach Kubickiego na zajęcia z książką obrazkową. Zabraliśmy swoje ulubione picturebooki, a więc nie mogło zabraknąć Yumi, Baranka Bronka, Kotka Splotka, Kłopotu, Bum! Bum!! Bum!!!, Naciśnij mnie czy obowiązkowej Maryny (tak, tak - tej od pierogów). Starsi czytali Przybysza, A ja czekam i Dym.

Na chętnych czekały warsztaty - można było wyżyć się artystycznie i spróbować swoich sił w różnych technikach plastycznych