Strona główna > Filie biblioteczne > Biblioteka dla Dzieci Nr 44 > Dziecioteka - spotkanie z cyklu "Latający dywan" - 13.11.2013 w Bibliotece nr 44 - relacja

Listopad! Cóż w listopadzie może być przyjemniejszego niż wieczór z przyjaciółmi i książką. I to jaką!
Na naszym dywanowym spotkaniu przeczytaliśmy "Co było potem? Książkę o Mimbli, Muminku i Małej Mi" i od razu zapragnęliśmy zrobić swoją Dolinę Muminków. Oczywiście, w listopadzie. Kleiliśmy więc, malowaliśmy, wpadliśmy w architektoniczny szał, a efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania. Daliśmy ogłoszenie do gazety, że mamy gotową do zamieszkania Dolinę i teraz czekamy na odzew.

Gdy pojawią się zainteresowane Muminki, natychmiast Was powiadomimy.