Strona główna > Filie biblioteczne > Biblioteka dla Dzieci Nr 44 > Spotkanie z cyklu "Latający dywan" - 15.01.2014 w Bibliotece nr 44 - relacja
Spotkanie z cyklu "Latający dywan" - 15.01.2014 w Bibliotece nr 44 - relacja

15-go stycznia, na Latającym Dywanie kontynuowaliśmy cykl Być jak..., w którym co tydzień spotykamy się
z inną wielką osobą, a przy okazji poznajemy lepiej nasz bogaty księgozbiór popularnonaukowy dla dzieci!

Tym razem przeczytaliśmy książkę Ja, Jane Patricka McDonnella o Jane Goodall, niesamowitej kobiecie, która swoje życie poświęciła badaniom szympansów.

To dzięki niej wiemy, jak się zachowują, jak wychowują
młode, jak się kochają i jak
nienawidzą.

I teraz czas na wyznanie - w tajemniczych okolicznościach zaginęły zdjęcia dokumentujące warsztaty, podczas których zrobiliśmy przeurocze małpki!

W zastępstwie więc, do zdjęcia pozowała małpka-książeczka, którą oczywiście można wypożyczyć w naszej bibliotece!