Strona główna > Filie biblioteczne > Biblioteka dla Dzieci Nr 44 > Dziecioteka - Wspólne ubieranie choinki - spotkanie z cyklu "Latający dywan" w Bibliotece nr 44 - relacja
4-go grudnia 2013 spotkaliśmy się na Latającym Dywanie, aby jak co roku, tradycyjnie i wspólnie ubrać naszą biblioteczną choinkę. Garść faktów: Bombki styropianowe zostały wykonane w ilościach hurtowych, przy użyciu wszelkich dostępnych (i nie) materiałów zdobniczych, takich jak: piórka, brokat, tasiemki, wstążeczki, koraliki, cekiny oraz trudne do nazwania przydasie.
Ilość bombek szklanych, będących na wyposażeniu biblioteki, znacząco się zmniejszyła (całe szczęście, bo nie lubimy ich potem pakować na pawlacz). Nikt nie ucierpiał, ani nie wymagał opieki medycznej (a było 25-ciu uczestników zajęć!). Ilość cukierków czekoladowych zjedzonych po warsztatach - stos. Czas sprzątania następnego dnia rano - na tyle długo, by wiedzieć, że zabawa była super! I to najważniejsze. No i to, że choinka została ubrana i jak co roku jest najpiękniejsza na świecie.