Strona główna > Filie biblioteczne > Biblioteka dla Dzieci Nr 44 > Dziecioteka - spotkanie z cyklu "Mamma i ja" oraz "Latający dywan" 6.11.2013r. w Bibliotece nr 44 - relacja

Tym razem, w naszym listopadowym cyklu Liścienne Historie,zajęliśmy się jesienną modą.
Na rozgrzewkę przeczytaliśmy o świerszczu i mrówkach, czyli o gromadzeniu zapasów na zimę, a potem wiersze z tomu Zielony, żółty, rudy, brązowy! Małgorzaty Strzałkowskiej, czyli o tym, co trzeba nosić, gdy za oknem leje i zawierucha. Później zajęliśmy się projektowaniem jesiennych kreacji, a wykorzystaliśmy do tego listopadowe liście oraz...głowy celebrytów. No cóż, trzeba przyznać, że naszych projektów nie powstydziłoby się profesjonalne pismo modowe!