Strona główna > Filie biblioteczne > Biblioteka dla Dzieci Nr 44 > Dziecioteka Klub Mamma i Ja 22.05.2013 w Bibliotece nr 44 - relacja
Dziecioteka Klub Mamma i Ja 22.05.2013 w Bibliotece nr 44 - relacja

22-go maja 2013 spotkaliśmy się w Klubie Mamma i Ja, wyjątkowo w Centrum Informacji

im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, ponieważ potrzebowaliśmy duuuużej sali, aby pomieścić wszystkich chętnych na spotkanie z wyjątkowym gościem - Anią Brodą! Koncert Ani Brody był nagrodą od Biblioteki dla laureatów konkursu recytatorskiego z okazji Roku Juliana Tuwima, zorganizowanego wspólnie z przedszkolami nr 30 i nr 44.

Koncert nosił tytuł "Śpiewamy dla Mamy!" i tak naprawdę był warsztatem uczyliśmy się piosenek dla naszych Mam, ba! - sami je układaliśmy! Przygotowaliśmy również układy choreograficzne i, niezbyt skromnie mówiąc, byliśmy w tym świetni! Może nie potrafimy śpiewać jeszcze białym głosem, ani wyrażać się przez muzykę tak jak niesamowita i jedyna w swoim rodzaju Ania Broda, ale złapaliśmy muzycznego bakcyla i jesteśmy na najlepszej ku temu drodze. A Mamy dostaną od nas w tym roku muzyczne laurki!