Strona główna > Filie biblioteczne > Biblioteka dla Dzieci Nr 24 > Noc Bibliotek w Bibliotece nr 24 - relacja
Noc Bibliotek w Bibliotece nr 24 - relacja

W czasie Nocy Bibliotek, 9 czerwca w godzinach 16.00 – 22.00, w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr 24 na chętnych czekały liczne atrakcje: kamienie do malowana, karty do układania pasjansa, gry planszowe, puzzle, quiz: Kto straszy w polskich zamkach i pałacach oraz escape room: legendy polskie. W ten sobotni wieczór odwiedzili nas zarówno stali bywalcy, jak i uczestnicy Gry miejskiej, którzy przyszli do naszej biblioteki po raz pierwszy. Najwięcej emocji wzbudziło poszukiwanie ukrytego skarbu, którym okazało się pudełko pełne słodyczy. Największym zainteresowaniem natomiast cieszyło się zdobienie kamieni. Nie zabrakło także chętnych do grania w gry planszowe i do układania pasjansa.