Strona główna > Filie biblioteczne > Biblioteka dla Dzieci Nr 24 > Spotkanie z pisarzem Rafałem Witkiem w Bibliotece nr 24
Spotkanie z pisarzem Rafałem Witkiem w Bibliotece nr 24 PDF Drukuj Email

Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 24, przy ulicy Świętojańskiej 5, zaprasza na wieczór z pisarzem,

Rafałem Witkiem.

Spotkanie odbędzie się 6 maja (czwartek), o godzinie 17.30.

Za książkę pt."Plaża tajemnic, czyli cała Dzidzia" - opowieść o przygodach ośmioletniej dziewczynki, jej rodziny i przyjaciół, Rafał Witek otrzymał pierwszą nagrodę w konkursie Wydawnictwa Znak na powieść, zbiór opowiadań lub komiks.

Autor jest wrocławianinem, autorem tomików wierszy "Drugi człowiek", "Autoportret ze znakiem zapytania", powieści dla dzieci "Zwykła dziewczynka". Niedawno został nagrodzony za wiersz w konkursie "Wielcy poeci - piszcie dla dzieci", organizowanym przez Centrum Sztuki "Impart".
Publikował wiersze, eseje i tłumaczenia w miesięczniku "Odra", "Magazynie Gazety Wyborczej", "Studium".