Strona główna > Filie biblioteczne > Biblioteka dla Dzieci Nr 23 > ”Rybki akwariowe” - warsztaty plastyczne - w Bibliotece nr 23 - 6.06.2017 - relacja

6 czerwca w naszej placówce dla Dzieci i Młodzieży nr 23 odbyły się warsztaty plastyczne pt.” Rybki akwariowe” dla dzieci, które zrobiły rybkę z kartonu, przeplataną kolorowymi paseczkami. Rybka może być zakładką do książki lub ozdobą pokoju. Czytaliśmy książki o hodowli rybek akwariowych, np. Page G. „Rybka”. Wiadomości te pomogą założyć akwarium i urządzić rybkom wspaniały domek, posadzić roślinki i inne ozdoby np. muszle Rozmawialiśmy o odmianach rybek akwariowych i pielęgnowaniu ich.