Strona główna > Filie biblioteczne > Biblioteka dla Dzieci Nr 23 > Kubusiowe czary mary "Krecik mój przyjaciel" - w Bibliotece nr 23 - 20.04.2017 - relacja

20 kwietnia w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr 23 odbyło się spotkanie z cyklu „Kubusiowe czary-mary ”.pt.” Krecik mój przyjaciel”, bo tak brzmi tytuł książki Zdenka Milera, którą czytaliśmy na warsztatach literacko –plastycznych. Dzieci uwielbiają słuchać o przygodach  Krecika, który zawsze jest wesoły i uczynny dla innych zwierząt. Każde dziecko chciałoby mieć takiego przyjaciela, dlatego wykonaliśmy postać podobną do naszego bohatera . Do wykonania potrzebne były rolki z tekturki, krepina, bibułka, papier kolorowy, klej i nożyczki i zwinne dziecięce rączki. Kreciki wyszły wspaniale– rewelacja.