Strona główna > Filie biblioteczne > Biblioteka dla Dzieci Nr 23 > Spotkanie z cyklu „Tańcowała igła z nitką” Fantazja to wieczna wiosna - w Bibliotece nr 23 - relacja
„Fantazja to wieczna wiosna” Tym razem 06.03.2014 roku na warsztatach plastycznych zawitała bardzo radosna wiosna, która zainspirowała młodych artystów do twórczości.
Dzieci wprost wyczarowywały jaskółeczki, nawet groźne baranki i owieczki szybko ukazywały się ze zwinnych rączek z gęstym runem na grzbiecie. Ale chociaż zwinne dziecięce rączki pracowały pilnie, to nie starczyło nam czasu na ozdobne kurki , które wykonamy 3 kwietnia i  już teraz wszystkich zapraszamy do biblioteki. Prace powstawały w miłej  relaksacyjnej atmosferze zbliżającej się wiosny. Każdy uczestnik spotkania zabrał do domu własnoręcznie wykonaną pracę. Efekty prac naszych czytelników podziwiać można na zdjęciach.