Strona główna > Filie biblioteczne > Biblioteka dla Dzieci Nr 23 > „Dziecięce utworki i muzyczne pasje” - koncert w Bibliotece nr 23 - relacja
„Dziecięce utworki i muzyczne pasje” - koncert w Bibliotece nr 23 - relacja
Na zakończenie ferii w piątek 28 lutego 2014 roku w ramach spotkań z cyklu „Dzieci Dzieciom” odbył się koncert „Dziecięce utworki i muzyczne pasje” w wykonaniu Weroniki i Szymona Bogdańskich. Nasi utalentowani goście z pasją zagrali utwory z repertuaru dziecięcego oraz kilka dzieł wielkich klasyków. Po krótkim wprowadzeniu w świat muzyki i instrumentów, były zagadki i każdy mógł wziąć do ręki smyczek, dowiedzieć się z jakiego włosia jest on zrobiony, powąchać kalafonię czy rozwinąć strunę. Występ zrobił na wszystkich ogromne wrażenie a oklaskom i bisom nie było końca. Najmłodsi uczestnicy spotkania, zarażeni pasją, być może również w przyszłości będą rozwijać swoje talenty, a występ na długo pozostanie w ich pamięci.