Strona główna > Filie biblioteczne > Biblioteka dla Dzieci Nr 23 > "Kocie harce" - relacja ze spotkania w Bibliotece nr 23
"Kocie harce" - relacja ze spotkania w Bibliotece nr 23

17 lutego 2011 w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr 23, przy ulicy Nowy Świat 47A, odbyła się impreza z okazji Światowego Dnia Kota pt. "Kocie harce" .
Podczas zajęć wysłuchaliśmy krótkiej historii o kotach, obejrzeliśmy slajdy prezentujące kocie rasy, były kocie harce typu: jak kot łapie muchę, jak wystawia pazurki, jak poluje na myszkę, jak robi koci grzbiet, jak wspina się na drabinkę. Wspólnie pomalowaliśmy kota, bawiliśmy się w   zabawę kotek i myszka przy piosence "Do dziury myszko", a na koniec wszystkie dzieci z zaciekawieniem wysłuchały pierwszy rozdział "Przygód Filonka Bezogonka" G. Knutsson.