Strona główna > Filie biblioteczne > Biblioteka dla Dzieci Nr 10 > Październikowe zajęcia z cyklu "Godziny dla rodziny" w Bibliotece nr 10 - relacja

Najbardziej znane i lubiane zabawy jesienne. Jak co roku nie może ich zabraknąć w naszym programie, a mowa o jesiennych warsztatach plastycznych. Razem z rodzicami nasi czytelnicy bawili się i tworzyli. Dla najwytrwalszych naszych gości pani Beata przygotowała wiele różnych skarbów - kasztany, liście, żołędzie, korale jarzębiny i wiele innych cudów Pani Jesieni, z których powstały rewelacyjne prace szczególnie cenne, gdyż tworzone były wspólnie przez dzieci i rodziców.