Strona główna > Filie biblioteczne > Biblioteka dla Dzieci Nr 1 > Spotkania w Klubie Magicznej Walizki w kwietniu w Bibliotece nr 1 - relacja
Spotkania w Klubie Magicznej Walizki w kwietniu w Bibliotece nr 1 - relacja
Kwiecień upłynął nam w Klubie Magicznej Walizki na przygotowaniach do świąt. Najpierw tworzyliśmy kolorowe palemki z rolek po papierze toaletowym. Potem, z tego samego materiału zrobiliśmy ozdoby na stół wielkanocny. Wyszły nam zabawne, puchate baranki. Tuż przed świętami dzieci wraz z rodzicami miały możliwość stworzyć  własne kolorowe jajka, pisane za pomocą wosku. Podziwiały też tradycyjną już w bibliotece wystawę pisanek z Polski i innych krajów, na której zaprezentowane zostały różne metody zdobienia jajek.
Po świętach natomiast spotkaliśmy się w Klubie Magicznej Walizki z Panią Wiosną, z którą zasadziliśmy kwiaty dla biblioteki i ozdobiliśmy doniczki recyklingowymi wiatraczkami.