Strona główna > Filie biblioteczne > Biblioteka dla Dzieci Nr 1 > Klub Magicznej Wallizki w lutym w Bibliotece nr 1 - relacja
Klub Magicznej Wallizki w lutym w Bibliotece nr 1 - relacja

W lutym uczestnicy Magicznej Walizki mogli zrobić sobie recyklingowe laleczki Kokeshi.
Nie zapomnieliśmy również o karteczkach dla przyjaciół i sympatii na Walentynki. Niektórzy zrobili nawet takie kartki dla swoich pupili. Magiczna Walizka działała również codziennie podczas pierwszego tygodnia ferii zimowych zachęcając do tworzenia papierowej biżuterii.

W czasie pierwszego tygodnia ferii zimowych w bibliotece na Wilczej prowadzone były zajęcia z cyklu Papierowe skarby, podczas których uczestnicy mogli stworzyć dla siebie trochę wiosennej biżuterii. W ich trakcie powstały więc kolczyki i wisiorki z niezwykłego materiału jakim jest papier. Wszyscy dobrze się bawili.